Новини
Подрастващи сезон 2012/13 - какво мина, какво остава
May 26, 2013

Вече се изиграха финалите за момчета и момичета до 12 годишна възраст, а предстоят заключителните турнири и за останалите три възрастови групи - 14, 16 и 18. Ясни са финалистите за кадети и кадетки, девойки и юноши, а предстоят зоните за момичета и момчета. Ето какво предстои до края на състезателната година 2012/13 в съответните възрасти.

МЪЖКА ЧАСТ

МОМЧЕТА (12)
Финали (16-19 май)
зали "Васил Левски", "Румен Пейчев", София
 
Крайно класиране:
1. Доростол
2. Левски
3. Шампион 2006
4. БУБА баскетбол
5. Черно море Порт Варна
6. Рилски спортист
7. Балкан
8. Етър 49
9. Овергаз
10. Тунджа Ямбол
11. Делфин
12. Велбъжд 2002

МОМЧЕТА (14)

Зони (1-8 юни)
Домакини: София, Силистра, Бургас, Велико Търново, Пазарджик и Самоков 
(за финалите се класират по два отбора)

Финали (24-30 юни)

КАДЕТИ (16)

Финали (10-16 юни) 
Арена Самоков, Самоков

Победители в зоните:
Доростол
Шампион 2006
Балкан
Лукойл Академик

Баскетболно детство Левски

Делфин
--------------------------------
Втори места в зоните:
Левски

Черно море

Рилски спортист
Дунав 2007

Видабаскет
Академик Варна


ЮНОШИ (18)

Финали (1-5 юни)
зала "Румен Пейчев", София

Група А
Овергаз
Левски
Балкан
Доростол

Група В
Черно море
Шампион 2006
Академик София
Тунджа Ямбол

МЛАДЕЖКА ЛИГА

Финали (25-26 април)зали Арена Армеец, "Румен Пейчев", София

Крайно класиране:
1. Левски
2. Овергаз
3. Шампион 2006
4. Балкан

ЖЕНСКА ЧАСТ
 
МОМИЧЕТА (12)
Финали (17-20 май) 
Арена Самоков, Самоков
 
Крайно класиране:
1. Рилски спортист
2. Левски
3. Шампион 2006
4. Монтана 2003
5. Асеновец 2005
6. БШ Миньор
7. Доростол
8. Септември 97
9. Черно море Одесос
10. Вихър 2002
11. Берое Стара Загора
12. Берое

МОМИЧЕТА (14)

Зони (1-9 юни)
Домакини: София, Варна, Монтана и Пловдив
(за финалите се класират по два отбора)

Финали (24-30 юни)

Участващи отбори, директно класирани от А група:
Рилски спортист
Асеновец 2005
Шампион 2006
Тони 7

КАДЕТКИ (16)

Финали (12-16 юни)

Класирани отбори от зоните: 
Черно море Одесос
Балкан Ботевград 
Рилски спортист
Дунав Русе
 
Директно класирани от А група:
Монтана 2003
Септември 97
Левски
Шампион 2006 

ДЕВОЙКИ (18)

Финали (29 май-2 юни)
Арена Самоков, Самоков

Група А
Шампион 2006
Доростол
Черно море Одесос
Балкан

Група В
Левски
Дунав
НСА
Рилски спортист











©2021 | Правила за ползване | Реклама | Контакт