Новини
Разпределение на отборите за зоните за момчета (12), родени 2002-2003 за сезон 2013/14
April 07, 2014

Окончателно разпределение на отборите за зоните за момчета (12), родени 2002-2003 за сезон 2013/14

ЗОНА СОФИЯ
Домакин: БУБА баскетбол
25-27 април, зала "Васил Левски"
                                                                           
Участващи отбори:
БУБА баскетбол
Шампион 2006
Спортни таланти
Локомотив София
Славия
Костенец

25 април /петък/  
09.00 Спортни таланти - Локомотив София
10.30 Славия - Шампион 2006
12.00 Костенец - БУБА баскетбол
15.00 Шампион 2006 - Спортни таланти
16.30 Локомотив София - Костенец
18.00 БУБА баскетбол - Славия

26 април /събота/  
09.00 Костенец - Шампион 2006
10.30 Спортни таланти - Славия
12.00 Локомотив София - БУБА баскетбол
15.00 Славия - Костенец 
16.30 Шампион 2006 - Локомотив София 
18.00 БУБА баскетбол - Спортни таланти

27 април /неделя/  
09.00 Локомотив София - Славия
10.30 Костенец - Спортни таланти
12.00 Шампион 2006 - БУБА баскетбол                                           

ЗОНА ПЛОВДИВ
Домакин: Академик Пловдив
26-27 април, зала "Академик"

Участващи отбори:                   
Академик Пловдив
Хебър
Бултекс Златоград
ЦСКА
Академик 17

Програма:
26 април /събота/
10.30 Академик 17 - Академик Пловдив
12.00 ЦСКА - Бултекс
14.00 Хебър - Академик Пловдив
16.00 Академик 17 - ЦСКА
18.00 Бултекс - Хебър
    
27 април /неделя/
09.00 Академик Пловдив - ЦСКА
11.00 Бултекс - Академик 17
13.00 Хебър - ЦСКА
15.00 Бултекс - Академик Пловдив
17.00 Академик 17 - Хебър                           

ЗОНА ВАРНА
Домакин: Черно море
26-27 април, зала "Христо Борисов"

Участващи отбори:
Черно море Порт
Лукойл Академик
Раковски Грипс
Берое Ст. Загора
Доростол

26 април /събота/  
10.00 Доростол - Берое
12.00 Лукойл Академик - Раковски
14.00 Черно море - Берое
16.00 Доростол - Лукойл Академик
18.00 Раковски - Черно море

27 април /неделя/
09.00 Берое - Лукойл Академик
11.00 Раковски - Доростол
13.00 Черно море - Лукойл Академик
15.00 Раковски - Берое
17.00 Доростол - Черно море

ЗОНА САМОКОВ
Домакин: Рилски спортист
26-28 април, зала "Арена Самоков"

Участващи отбори:
Рилски спортист
Балкан
Евробаскет Благоевград
Ахил
Септември
Академик Пловдив

26 април /събота/     
12.00 Евробаскет - Ахил
13.30 Септември - Балкан
15.00 Металург - Рилски спортист

27 април /неделя/
09.00 Балкан - Евробаскет
10.30 Ахил - Металург
12.00 Рилски спортист - Септември
13.30 Металург - Балкан
15.00 Евробаскет - Септември
16.30 Ахил - Рилски спортист

28 април /понеделник/
09.00 Септември - Металург
10.30 Балкан - Ахил
12.00 Рилски спортист - Евробаскет
14.00 Ахил - Септември
15.30 Металург - Евробаскет
17.00 Балкан - Рилски спортист

ЗОНА РУСЕ
Домакин: Дунав 2007
26-27 април, зала "Дунав"

Участващи отбори:
Дунав 2007
Етър 49
Светкавица
Левски

26 април /събота/  
12.00 Дунав 2007 - Светкавица
13.30 Етър 49 - Левски

27 април /неделя/
09.00 Левски - Светкавица
10.30 Етър 49 - Дунав 2007  
14.00 Етър 49 - Светкавица
15.30 Левски - Дунав 2007

ЗОНА БУРГАС
Домакин: Делфин
26-27 април, зала "Бойчо Брънзов"

Участващи отбори:
Делфин
Академик МГУ
Шумен
Академик Варна
Тунджа

26 април /събота/  
10.00 Тунджа - Академик Вн
12.00 Академик МГУ - Шумен
14.00 Делфин - Академик Вн
16.00 Тунджа - Академик МГУ
18.00 Шумен - Делфин

27 април /неделя/
09.00 Академик Вн - Академик МГУ
11.00 Шумен - Тунджа
13.00 Академик МГУ - Делфин
15.00 Шумен - Академик Вн
17.00 Тунджа - Делфин

За финалите на Държавното първенство се класират първите два отбора от всяка зона. Финалите са предвидени за началото на месец май.











©2019 | Правила за ползване | Реклама | Контакт