Новини
Юношите на Шампион 2006 разбиха ЦСКА с 33 точки
February 23, 2016

В другия мач от областното първенство на регион Витоша за юноши до 19 Шампион 2006 записа втора победа. Отборът надви ЦСКА с 87:54 и заема четвъртото място с 2 победи и 6 загуби. „Червените” пък са последни с 1-7.

Шампион спечели всички части на мача, като през цялото време увеличаваше преднината си, за да се стигне до категоричния резултат.

ЦСКА: Мартин Захариев, Даниел Лозанов 6, Атанас Ангелов 9, Робърт Георгиев 14, Иван Кънчев, Румен Янакиев 2, Лъчезар Рангелов 2, Анди Франсис, Николай Стефанов 2, Тодор Бояджиев 8, Георги Кендеров 4, Александър Бояджиев 7.

Шампион 2006: Иван Иванов, Мартин Златков 7, Боби Петров 5, Калоян Георгиев 2, Димитър Чакъров 9, Даниел Божилов 21, Васил Ежев 4, Димитър Славчев, Ивайло Тонев 28, Даниел Запрянов 11.

Левски продължава да е единственият отбор без загуба в група А.

„Сините” вече имат 8 победи от 8 мача, след като победиха БУБА баскетбол с 81:57 през уикенда.

БУБА е трети до момента с 3-5. Страхотно първо полувреме даде преднина от 28 точки на Левски и през второто отборът просто трябваше да поддържа комфортната си преднина.

Левски: Христо Петров 5, Христо Георгиев 1, Лъчезар Димитров 6, Дейвид Казашки 5, Йордан Минчев 21, Кристиян Георгиев 10, Георги Петров 1, Александър Димитров, Валентин Анакиев, Мартин Тимов, Николай Русимов 11, Спас Николов 21.

БУБА: Лъчезар Везирски 2, Георги Митровски 8, Александър Георгиев, Георги Илиев, Иван Алипиев 17, Мартин Тодоров, Красимир Кръстев 5, Николай Стайков 6, Владиян Аврамов 8, Николай Леков 5, Найджъл Макугай 2, Георги Христов 4.