Новини
Отличен уикенд за клуба, първа победа за представителния мъжки отбор
October 28, 2018

Представителният мъжки отбор на Шампион 2006 записа първата си победа в А група. Момчетата на Ники Господинов надиграха Рилски спортист-2 с 86-68 като гост в мач от третия кръг на мъжката А група.

Най-резултатен за успеха на Шампион 2006 беше Ангел Илиев с 29 точки, а Хасан Чауш завърши с дабъл-дабъл - 20 точки и 17 борби, Цветомир Акимов добави 17.

Женският тим изненадващо се препъна у дома срещу Локомотив Стара Загора като отстъпи с 58-68 в третия кръг от женската А група.

За Шампион 2006 Цветелина Димитрова завърши с дабъл-дабъл - 15 точки и 12 борби, както и Елена Димова - 11 точки и 10 борби.

През уикенда при юношите се получи много оспорван мач между Спортни таланти и Шампион 2006, като Шампион се наложи със 60:56.

Хасан Чауш с 25 точки доминираше в подкошието за победителите и даде добро начало за тях, което се оказа ключово за успеха. Спортни таланти не се отказа до края, като имаше своя шанс в последната четвърт, но Шампион удържа и приключи нещата в своя полза. Стоян Кайнаров записа 10 точки за победата, 9 добави Константин Паисиев.

Първи успех за сезона и за момчетата до 14 на Шампион 2006, които се наложиха над втория отбор на Левски с 51-41.

В женската част връстничките им до 14-годишна възраст отстъпиха на Славия с 36-74.

Очаквайте утре програмата за клуба на всички нива в отделна новина.