Таня Гатева (сн. Sportsimages.bg)
Таня Гатева (сн. Sportsimages.bg)

Шампион 2006 е най-добрият клуб при подрастващите в женската част

July 03, 2013

В класацията при подрастващите получаването на точки става по следната схема - според броя на участниците за последно място се дава 1 точка, за предпоследно 2 точки и т.н. за всички останали нагоре в класирането, като за първо място максимума е 12 точки (при 12 отбора) или 8 точки (при 8 отбора участници). По-долу предлагаме временното сумарно класиране в женско направление за сезон 2012/2013. В скоби са обозначени по колко отбора от всеки клуб са участвали на финали.

Крайно сумарно класиране (в скоби колко отбора от клуба са участвали на финали):
1. Шампион 2006 – 32 (4 отбора на финали)
2. Рилски спортист – 31 (4)
3. Левски – 27 (4)
4. Черно море Одесос – 24 (4)
5. Асеновец 2005 – 19 (2)
6. Монтана 2003 – 18 (3)
7. Септември 97 – 13 (2)
8. Доростол – 12 (3)
9. НСА – 8 (1)
9. Академк Пловдив - 8 точки (1)
11. БШ Миньор – 7 (1)
12. Тони 7 - 6 (1)
13. Раковски Грипс - 5 (1)
14. Балкан – 4 (2)
14. Дунав Русе – 4 (2)
16. Вихър 2002 – 3 (1)
16. Локомотив Стара Загора - 3 (1)
18. Берое Стара Загора – 2 (1)
19. Берое – 1 (1)
19. Костенец - 1 (1)

МОМИЧЕТА (12)
Финали (17-20 май)
Арена Самоков, Самоков
 
Крайно класиране:
1. Рилски спортист - 12
2. Левски - 11
3. Шампион 2006 - 10
4. Монтана 2003 - 9
5. Асеновец 2005 - 8
6. БШ Миньор - 7
7. Доростол - 6
8. Септември 97 - 5
9. Черно море Одесос - 4
10. Вихър 2002 - 3
11. Берое Стара Загора - 2
12. Берое - 1

МОМИЧЕТА (14)
Финали (27 юни - 3 юли)
Арена Самоков, Самоков

Крайно класиране:
1. Рилски спортист -12
2. Асеновец 2005 - 11
3. Черно море Одесос - 10
4. Шампион 2006 - 9
5. Академик Пловдив - 8
6. Левски - 7
7. Тони 7 - 6
8. Раковски Грипс - 5
9. Доростол - 4
10. Локомотив Стара Загора - 3
11. Монтана 2003 - 2
12. Костенец - 1

КАДЕТКИ (16)
Финали (14-18 юни)
зала "Румен Пейчев", София

Крайно класиране:
1. Септември 97 - 8
2. Монтана 2003 - 7
3. Шампион 2006 - 6
4. Левски - 5
5. Черно море Одесос - 4
6. Балкан - 3
7. Рилски спортист - 2
8. Дунав Русе - 1

ДЕВОЙКИ (18)
Финали (29 май-2 юни)
Арена Самоков, Самоков

Крайно класиране:
1. НСА - 8
2. Шампион 2006 - 7
3. Черно море Одесос - 6
4. Рилски спортист - 5
5. Левски - 4
6. Дунав - 3
7. Доростол - 2
8. Балкан - 1



Шампион 2006 взе дербито срещу Левски, класира се на полуфинал
Шампион 2006 продължава да мачка в Самоков
Втора победа за момичетата до 14
50 точки разлика срещу Костенец на старта за момичетата до 14
Днес стартират финалите за момичета до 14 годишна възраст
Резултати от жребия и програма на Финалите за момичета до 14
Временно сумарно класиране за подрастващи в женската част за сезон 2012/13
Крайно класиране от шампионата за кадетки в София
Бронзови медали за кадетките на Шампион 2006
Шампион 2006 с първа загуба, ще играят за бронза
<<  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  >>  








©2019 | Правила за ползване | Реклама | Контакт