(сн. Sportsimages.bg)
(сн. Sportsimages.bg)

Разпределение на отборите за зоните за момчета (12), родени 2002-2003 за сезон 2013/14

April 07, 2014

Окончателно разпределение на отборите за зоните за момчета (12), родени 2002-2003 за сезон 2013/14

ЗОНА СОФИЯ
Домакин: БУБА баскетбол
25-27 април, зала "Васил Левски"
                                                                           
Участващи отбори:
БУБА баскетбол
Шампион 2006
Спортни таланти
Локомотив София
Славия
Костенец

25 април /петък/  
09.00 Спортни таланти - Локомотив София
10.30 Славия - Шампион 2006
12.00 Костенец - БУБА баскетбол
15.00 Шампион 2006 - Спортни таланти
16.30 Локомотив София - Костенец
18.00 БУБА баскетбол - Славия

26 април /събота/  
09.00 Костенец - Шампион 2006
10.30 Спортни таланти - Славия
12.00 Локомотив София - БУБА баскетбол
15.00 Славия - Костенец 
16.30 Шампион 2006 - Локомотив София 
18.00 БУБА баскетбол - Спортни таланти

27 април /неделя/  
09.00 Локомотив София - Славия
10.30 Костенец - Спортни таланти
12.00 Шампион 2006 - БУБА баскетбол                                           

ЗОНА ПЛОВДИВ
Домакин: Академик Пловдив
26-27 април, зала "Академик"

Участващи отбори:                   
Академик Пловдив
Хебър
Бултекс Златоград
ЦСКА
Академик 17

Програма:
26 април /събота/
10.30 Академик 17 - Академик Пловдив
12.00 ЦСКА - Бултекс
14.00 Хебър - Академик Пловдив
16.00 Академик 17 - ЦСКА
18.00 Бултекс - Хебър
    
27 април /неделя/
09.00 Академик Пловдив - ЦСКА
11.00 Бултекс - Академик 17
13.00 Хебър - ЦСКА
15.00 Бултекс - Академик Пловдив
17.00 Академик 17 - Хебър                           

ЗОНА ВАРНА
Домакин: Черно море
26-27 април, зала "Христо Борисов"

Участващи отбори:
Черно море Порт
Лукойл Академик
Раковски Грипс
Берое Ст. Загора
Доростол

26 април /събота/  
10.00 Доростол - Берое
12.00 Лукойл Академик - Раковски
14.00 Черно море - Берое
16.00 Доростол - Лукойл Академик
18.00 Раковски - Черно море

27 април /неделя/
09.00 Берое - Лукойл Академик
11.00 Раковски - Доростол
13.00 Черно море - Лукойл Академик
15.00 Раковски - Берое
17.00 Доростол - Черно море

ЗОНА САМОКОВ
Домакин: Рилски спортист
26-28 април, зала "Арена Самоков"

Участващи отбори:
Рилски спортист
Балкан
Евробаскет Благоевград
Ахил
Септември
Академик Пловдив

26 април /събота/     
12.00 Евробаскет - Ахил
13.30 Септември - Балкан
15.00 Металург - Рилски спортист

27 април /неделя/
09.00 Балкан - Евробаскет
10.30 Ахил - Металург
12.00 Рилски спортист - Септември
13.30 Металург - Балкан
15.00 Евробаскет - Септември
16.30 Ахил - Рилски спортист

28 април /понеделник/
09.00 Септември - Металург
10.30 Балкан - Ахил
12.00 Рилски спортист - Евробаскет
14.00 Ахил - Септември
15.30 Металург - Евробаскет
17.00 Балкан - Рилски спортист

ЗОНА РУСЕ
Домакин: Дунав 2007
26-27 април, зала "Дунав"

Участващи отбори:
Дунав 2007
Етър 49
Светкавица
Левски

26 април /събота/  
12.00 Дунав 2007 - Светкавица
13.30 Етър 49 - Левски

27 април /неделя/
09.00 Левски - Светкавица
10.30 Етър 49 - Дунав 2007  
14.00 Етър 49 - Светкавица
15.30 Левски - Дунав 2007

ЗОНА БУРГАС
Домакин: Делфин
26-27 април, зала "Бойчо Брънзов"

Участващи отбори:
Делфин
Академик МГУ
Шумен
Академик Варна
Тунджа

26 април /събота/  
10.00 Тунджа - Академик Вн
12.00 Академик МГУ - Шумен
14.00 Делфин - Академик Вн
16.00 Тунджа - Академик МГУ
18.00 Шумен - Делфин

27 април /неделя/
09.00 Академик Вн - Академик МГУ
11.00 Шумен - Тунджа
13.00 Академик МГУ - Делфин
15.00 Шумен - Академик Вн
17.00 Тунджа - Делфин

За финалите на Държавното първенство се класират първите два отбора от всяка зона. Финалите са предвидени за началото на месец май.



Успешен старт за момчетата на Шампион 2006 до 12
Момчетата на Шампион 2006 (14) еднолично на върха
Шампион 2006 взе дербито срещу Левски при момчетата до 14
Програми за кадетите и юношите на Шампион 2006 в регион Витоша
Ясна програмата на Шампион 2006 (12) за региона в София
Програма за първия етап на момчетата на Шампион 2006 (14)
Разпределение на отборите в мъжка част за първия етап в регион Витоша
По-важните дати и условия от Наредбата за подрастващи за новия сезон
Софийските клубове обсъждат системата за провеждане на 26-ти септември
Двама от Шампион 2006 в националния до 15 годишна възраст
<<  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  >>  








©2020 | Правила за ползване | Реклама | Контакт