(сн. Sportsimages.bg)
(сн. Sportsimages.bg)

Зони, финалисти и победители за подрастващи мъжка част

May 25, 2014

Вече завършиха три първенства от подрастващите в мъжка част за сезон 2013/14 - Младежката лига за 20 годишни, юношите до 18 и момчетата до 12. Остават първенствата за кадети (16) и момчетата (14). При кадетите се определиха по-голяма част от финалистите, а зоните при момчетата до 14 тепърва предстоят. Каква е глобалната картина към този момент за всички възрастови групи:
 
МОМЧЕТА (12) (2002/2003)

Финали (19-22 май)
зали "Васил Левски", "Румен Пейчев", София

Крайно класиране:
1. Рилски спортист
2. БУБА баскетбол
3. Левски
4. Шампион 2006
5. Черно море Порт Варна
6. Дунав 2007
7. Доростол
8. ЦСКА
9. Балкан
10. Делфин
11. Академик 17
12. Тунджа Ямбол

МОМЧЕТА (14) (2000/2001)

Ще се играят шест зони, които ще определят 16 финалисти. От зоните във Велико Търново, Пловдив, Бургас и София ще се класират първите три отбора. От тези във Видин и Силистра на финали ще играят първите два от съответната зона.

Зона София
зала "Герена" (31 май-1 юни)

Участващи отбори:
Велбъжд 2002
Левски
БУБА баскетбол
Ахил
Академик 17

Зона Велико Търново
зала "Ивайло" (31 май-1 юни)

Участващи отбори:
Шумен
Етър 49
Светкавица
Чавдар
Шампион 2006

Зона Пловдив
зала "Академик" (30-31 май)

Участващи отбори:
Лукойл Академик
Спортни таланти
Евробаскет
Академик Варна
Академик Пловдив

Зона Бургас
зала "Бойчо Брънзов" (2-3 юни)

Участващи отбори:
Берое
Делфин
Славия
Черноморец
Тунджа Ямбол

Зона Видин
зала "Фестивална" (31 май-1 юни)

Участващи отбори:
Видабаскет
ЦСКА
Балкан
Рилски спортист

Зона Силистра
зала "Дръстър" (31 май-1 юни)

Участващи отбори:
Доростол
Дунав 2007
Черно море Порт Варна
Спартак Плевен

КАДЕТИ (16) (1998/1999)

Финалисти:
Левски
Баскетболно детство Левски
Дунав 2007
Черно море Порт Варна
Шампион 2006
Рилски спортист 

Последните два финалиста ще бъдат определени от зоната в Ямбол.

Зона Ямбол
зала "Диана" (28-29 май)

Участващи отбори:
Лукойл Академик
Тунджа Ямбол
ЦСКА
Делфин
Академик Пловдив

ЮНОШИ (18) (1995/1996/1997)
Финали А (2-6 май)
зали "Балкан", "Арена Ботевград", Ботевград

Крайно класиране:
1. Балкан
2. Чардафон-Орловец
3. Черно море Порт Варна
4. Левски
5. Рилски спортист
6. Академик София
7. Тунджа Ямбол
8. Делфин

Финали Б (12-13 май)
зала "Триадица", София

9. Шампион 2006
10. Академик Варна
11. Академик Пловдив
12. Дунав 2007
13. Ахил
14. Спортист 1959 Своге

МЛАДЕЖКА ЛИГА (1993/1994)
Финали (27-29 април)
зала "Академик", Пловдив

Крайно класиране:
1. Академик Пловдив
2. Черно море Порт Варна
3. Чардафон Орловец
4. Балкан
5. Рилски спортист
6. Ахил  



Четвърто място за кадетите на Шампион 2006
При кадетите Шампион 2006 ще спори за бронза
Шампион 2006 се класира на полуфинал при кадетите
Шампион 2006 лидер в група В при кадетите (16)
И кадетите на Шампион 2006 тръгнаха ударно
Продължава записването за камп Максима в Златибор
Резултати от жребия за финалите за момчета до 14
Финалите за момчета до 14 в София, в петък е жребия
Шампион 2006 се класира за финалите за момчета до 14
Жребий и програма за финалите за кадети до 16 години
<<  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  26  27  >>  








©2020 | Правила за ползване | Реклама | Контакт