(сн. Sportsimages.bg)

Убедителен успех за момичетата на Шампион 2006 (12)

March 30, 2015 | Superbasket.bg

Момичетата на Шампион 2006 до 12-годишна възраст спечелиха своята шеста победа за край на междуобластното първенство в регион Витоша, пише Superbasket.bg.

Те надиграха Славия със 60-17 като доминираха от първата до последната минута на срещата. С този успех Шампион 2006 завършва на третото място в крайното класиране в областта след Левски и Септември 97.

Левски спечели убедително дербито със Септември 97 в двубой, който бе решаващ за челната позиция, а крайния изход от него бе 71-31 в полза на "сините" баскетболистки.

Четвърти в класирането е отборът на НСА, който победи Олимпия с 47-13. Пети в класирането е именно Олимпия, а последен е съставът на Славия.

Следва почивка, а най-вероятно за тази възрастова група няма да има зони и желаещите клубове директно ще получат право да участват на финали. Поне такава е практиката през последните години.