(сн. Десислав Мераков)
(сн. Десислав Мераков)

БФБ селектира за лагери 14-годишни проектонационали

October 22, 2015

Българската федерация по баскетбол ще организира два лагера за 14-годишни момчета и момичета. На 23, 24 и 25 октомври 2015 г. в зала "Триадица" ще се съберат момичета, родени 2001/2002 г. Те ще бъдат тренирани от Таня Гатева (Шампион 2006), Силвия Пеева (Славия), Магдалена Атанасова (Дунав Русе) и Нина Николова (Нефтохимик 2010 Бургас).
 
На 30 и 31 октомври и 1 ноември 2015 г. в зала "Арена Самоков" пък ще бъде проведен лагер за момчета, родени 2001 г. Треньори, под надзора на главния треньор на БФБ Петър Клечков, ще бъдат Лъчезар Коцев (Шампион 2006), Даниел Клечков и Иван Лепичев (Рилски спортист), Едуард Вълчев (Левски) и Ангел Петров (Славия).
 
На лагера за момичета са повикани следните състезателки:
 
1. Йоана Стефанова - Черно море Одесос
2. Мартина Славчева - Черно море Одесос
3. Михаела Ангелова - Черно море Одесос
4. Добромира Чанева - Нефтохимик 2010
5. Дарина Георгиева - Нефтохимик 2010
6. Цветомира Петрова - Светкавица Търговище
7. Доротея Йорданова - Светкавица Търговище
8. Александра Николаева - Дунав Русе
9. Екатерина Пъшева - Дунав Русе
10. Йоана Младенова - Монтана 2003
11. Ася Асенова - Монтана 2003
12. Християна Николова - Рилски спортист
13. Мартина Здролова - Рилски спортист
14. Диляна Георгиева - Рилски спортист
15. Меги Кошанин - Славия
16. Симона Миленова - Славия
17. Габриела Влахова - Славия
18. Михаела Дамянова - Шампион 2006
19. Цветина Попска - Балкан
20. Дарина Кочева - Левски
 
А ето и повиканите за лагера за момчета:
 
1. Томислав Минков - Славия                                       
2. Боян Боянов - Славия                                                            
3. Александър Стоименов - Академик 17          
4. Ясен Милов - Академик 17
5. Калоян Радев - БУБА баскетбол
6. Александър Витанов - БУБА баскетбол
7. Дейвид Христов - БУБА баскетбол
8. Емил Стоянов - ЦСКА
9. Емилиян Грудов - ЦСКА
10. Денис Пенчев - Рилски спортист
11. Георги Адирков - Рилски спортист
12. Адриан Белишки - Рилски спортист
13. Валентин Янакиев - Левски
14. Слав Георгиев - Левски
15. Кристиян Захариев - Левски
16. Васил Мераков - Шампион 2006
17. Иво Лялев - Шампион 2006
18. Мирон Ацев - Шампион 2006
19. Кристиян Икономов - Шампион 2006
20. Николай Иванов - Академик София
21. Стивън Витанов - (Италия)



Финалите за момичета и момчета до 14 години ще бъдат през есента
УС на БФБ приема календара за подрастващи на 15-ти септември
Шампион 2006 триумфира с титлата по баскетбол при 14-годишните момчета
Шампион 2006 стигна до финала при 14-годишните
Шампион на полуфинал при момчетата до 14
Шампион 2006 еднолично начело в група А
Шампион 2006 и Левски лидери в група А
Шампион 2006 спечели драма от финалите за момчета U14
Ясен е жребият за финалите за момчета (14)
Чакъров и Тонев в националния отбор за кадети
<<  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  >>  








©2020 | Правила за ползване | Реклама | Контакт