Победен край на годината за момичетата до 12 години на Шампион 2006

December 18, 2017

Момичетата на Шампион 2006 до 12 години победиха Славия с 61-51 в последната си среща от есенния полусезон в регион Витоша. Това бе втори успех за годината за децата, водени от Ирена Колева.

Двубоят на практика се реши след първата четвърт, която Шампион 2006 спечели с 28-10. На почивката разликата се запази - 40-21, но тимът допусна леко отпускане в третата четвърт за 44-36 преди последната десетка. В решаващите 10 минути Шампион 2006 спечели с две точки за крайното 61-51.

Анна Георгиева се отчете с 23 точки, а Еленороа Цветкова добави 20. Анна Рангелова добави 9, а Жасмин Хаджиали завърши с 8. Силен мач изиграха още Михаела Динева и Марина Попова.

Старши треньорът на тима Ирена Колева остана изключително доволна от старанието и себераздаването на всички момичета в отбора, част от които са родени през 2008/2009 година.