Шест турнира ще определят финалистите при момичетата до 14 години

April 30, 2018

В шест турнира ще бъдат определени финалистите за Държавното първенство при момичетата до 14 години. От всяка надпревара напред ще се класират първите два отбора.
 
Домакин:   Левски – София, 09–10.06.2018 г., зала „Герена”,
 
Участващи отбори:                                       
 
Левски София
Славия София
Локомотив София
Пирин Темков Благоевград
 
ПРОГРАМА
 
Час
09 юни  /събота /
10.00
Левски - Пирин Темков
12.00
Славия - Локомотив
16.00
Локомотив - Левски
18.00
Пирин Темков - Славия
Час
10 юни  /неделя /
09.00
Локомотив - Пирин Темков
11.00
Левски - Славия
 
 
Домакин: Дунав 2016 Русе, 10.06.2018 г., зала „Дунав“
 
 
Участващи отбори:
 
Дунав 2016 Русе
Зограф Трявна
Доростол Силистра
 
ПРОГРАМА
 
 
10 юни  /неделя /
10.00
Дунав 2016 - Зограф
13.00
Зограф - Доростол
16.00
Доростол - Дунав 2016
 
 
Домакин: Раковски Севлиево, 10.06.2018 г., зала „Дан Колов“
 
Участващи отбори:
 
Раковски Севлиево
Чардафон Орловец Габрово
НСА – София
 
ПРОГРАМА
 
 
10 юни  /неделя /
10.00
Раковски - Чардафон орловец
13.00
Чардафон орловец - НСА
16.00
НСА - Раковски
 
Домакин: Нефтохимик  2010 – Бургас,  12-13.06.2018 г., зала „Бойчо Брънзов”,
 
Участващи отбори:                                       
 
Нефтохимик  2010  Бургас
Светкавица Търговище
Одесос Черно Море Варна
Берое Стара Загора
 
ПРОГРАМА
 
Час
12 юни  /вторник /
10.00
Нефтохимик  2010 - Берое
12.00
Светкавица - Одесос Ч.М.
16.00
 Одесос Ч.М. - Нефтохимик  2010
18.00
Берое - Светкавица
Час
13 юни  /сряда /
09.00
Одесос Ч.М.- Берое
11.00
Нефтохимик  2010 - Светкавица
 
Домакин: Асеновец 2005 – Асеновград, 09-10.06.2018., зала “Асеновец”,
 
Участващи отбори:
 
Асеновец 2005 Асеновград
Монтана 2003
Тони 7 Сливен
Академик Бултекс 99 Пловдив
 
ПРОГРАМА
Час
09 юни  /събота /
10.00
Асеновец 2005 - Академик Бултекс 99
12.00
Монтана 2003 - Тони 7
16.00
Тони 7 – Асеновец 2005
18.00
Академик Бултекс 99 - Монтана 2003
Час
10 юни  /неделя /
09.00
Тони 7 - Академик Бултекс 99
11.00
Асеновец 2005 - Монтана 2003
 
Домакин: Рилски спортист – Самоков, 09-10.06.2018., зала “Арена Самоков”,
 
Участващи отбори:
 
Рилски спортист Самоков
Шампион 2006 София
Балкан Ботевград
Септември 97 София
 
ПРОГРАМА
Час
09 юни  /събота /
10.00
Рилски спортист - Септември 97
12.00
Шампион 2006 - Балкан
16.00
Балкан - Рилски спортист
18.00
Септември 97 - Шампион 2006
Час
10 юни  /неделя /
09.00
Балкан - Септември 97
11.00
Рилски спортист - Шампион 2006



Победен край на годината за момичетата до 12 години на Шампион 2006
Микаела Дамянова ще играе за България на Евробаскет за кадетки
Момичетата на Шампион 2006 до 14 убедителни на зоната в Бургас
Момичетата на Шампион 2006 (14) разбраха съперниците на финалите
Финалите на 12-годишните момичета ще са в Самоков
Отлично участие на Шампион 2006 на баскет фестивала
Сърцата игра носи заслужен успех на момичетата (14) на Шампион 2006 над Левски
Най-полезната Деница Петрова: Знаехме, че сме по-добрият отбор
Таня Гатева: Ключът към титлата ни е агресивната защита
Категоричен Шампион 2006 с втора поредна титла при кадетките
<<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  >>  








©2019 | Правила за ползване | Реклама | Контакт