Ясни са датите, програмата и групите за финалите за кадетки

May 25, 2018 | БФБ

Днес, в офиса на БФБаскетбол, бе изтеглен жребият за финалите за момичета до 16 години. Домакин на мачовете ще бъдат две столични зали - НСА и "Универсиада", а мачовете ще се проведат от 2 до 6 юни.
 
В Група А попаднаха отборите на Чардафон Орловец, Монтана 2003, Одесос Черно море, Шампион 2006.
 
В Група Б са тимовете на Левски, Септември 97, Славия и Дунав 2016.
 
Ето и програмата:
 
час
02 юни  / събота /, зала НСА
11,30
Ч.Орловец - Шампион 2006
13,30
Монтана 2003 - Одесос Ч.море
15,30
Левски - Дунав 2016
17,30
Септември 97 - Славия
час
03 юни  / неделя / зала "Универсиада"
13,00
Одесос Ч.море - Ч.Орловец
15,00
Шампион 2006 - Монтана 2003
17,00
Славия - Левски
19,00
Дунав 2016 - Септември 97
час
04 юни  / понеделник зала "Универсиада"
13,00
Ч.Орловец - Монтана 2003
15,00
Одесос Ч.море - Шампион 2006
17,00
Левски - Септември 97
19,00
Славия - Дунав 2016
час
05 юни  / вторник / зала "Универсиада"
13,00
А3 – Б4
15,00
Б3 – А4
17,00
А1 – Б2
19,00
Б1 – А2
час
06 юни  / сряда зала "Универсиада"
09,00
7 – 8 място
Загубил от А3-Б4 срещу загубил от Б3-А4
11,00
5  - 6 място
Победител от А3-Б4 срещу победител от Б3-А4
13,00
3 – 4 място
Загубил от А1-Б2 срещу загубил от Б1-А2
15,00
1 – 2 място
Победител от А1-Б2 срещу победител от Б1-А2



Шампион 2006 и Левски ще играят за пето място при девойките
Девойките на Шампион 2006 ще играят за 5/8 място
Шампион 2006 спечели дербито срещу Левски на старта на финалите при девойките
Ясен е и жребият на финалите за девойки
Стара Загора ще приеме финалите за девойки до 19
Шест турнира ще определят финалистите при момичетата до 14 години
Групите за квалификациите за класиране на финали при кадетките (16)
Важни победи за кадетките и момичетата до 14
Лъчезар Коцев: Не искам финалите за девойки да съвпадат с баловете
Финалите за девойки U19 ще са в края на май
<<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  >>  






©2020 | Правила за ползване | Реклама | Контакт