Момичетата до 14 разбраха съперниците си за зоните

May 28, 2018 | БФБ

В шест турнира ще бъдат определени финалистите при момичетата до 14 години. Надпреварите ще се проведат в София, Самоков, Асеновград, Русе, Бургас и Севлиево в средата на юни, като за битката за финалите продължават първите два отбора от всеки турнир.
 
Ето и програмата:
 
Домакин: Рилски спортист Самоков,
16-17.06.2018.,
зала “Арена Самоков”,
 
Участващи отбори:                                       
 
Рилски спортист Самоков
Шампион 2006 София
Балкан Ботевград
Септември 97 София
 
ПРОГРАМА
Час
16 юни  / събота /
10.00
Рилски спортист - Септември 97
12.00
Шампион 2006 - Балкан
16.00
Балкан - Рилски спортист
18.00
Септември 97 - Шампион 2006
Час
17 юни  / неделя /
09.00
Балкан - Септември 97
11.00
Рилски спортист - Шампион 2006 
 
Домакин:   Левски София,
16–17.06.2018 г.,
зала „Герена”,
 
Участващи отбори:                                       
 
Левски София
Славия София
Локомотив София
Пирин Темков Благоевград
 
ПРОГРАМА
 
Час
16 юни  /събота /
10.00
Левски - Пирин Темков
12.00
Славия - Локомотив
16.00
Локомотив - Левски
18.00
Пирин Темков - Славия
Час
17 юни  /неделя /
09.00
Локомотив - Пирин Темков
11.00
Левски - Славия
 
Домакин: Дунав 2016 – Русе,
17.06.2018 г.,
зала „Дунав“
 
Участващи отбори:
 
Дунав 2016 Русе
Зограф Трявна
Доростол Силистра
 
ПРОГРАМА
 
 
17 юни  /неделя /
10.00
Дунав 2016 - Зограф
13.00
Зограф - Доростол
16.00
Доростол - Дунав 2016
 
Домакин: Раковски – Севлиево,
09 - 10.06.2018 г.,
 зала „Дан Колов“
 
 
Участващи отбори:
 
Раковски Севлиево
Чардафон Орловец Габрово
НСА София
 
ПРОГРАМА
 
 
09 юни  /събота /
10.00
Раковски - Чардафон Орловец
14.00
Чардафон Орловец - НСА
 
10 юни  /неделя /
10.00
НСА - Раковски
 
Домакин: Нефтохимик  2010 – Бургас,
 16-17.06.2018 г.,
 зала „Бойчо Брънзов”,
 
Участващи отбори:                                       
 
Нефтохимик 2010 Бургас
Светкавица Търговище
Одесос Черно Море
Берое Стара Загора
 
ПРОГРАМА
 
Час
16 юни  / събота /
10.00
Нефтохимик  2010 - Берое
12.00
Светкавица - Одесос Ч.М.
16.00
 Одесос Ч.М. - Нефтохимик  2010
18.00
Берое - Светкавица
Час
17 юни  / неделя /
09.00
Одесос Ч.М.- Берое
11.00
Нефтохимик  2010 - Светкавица
 
 
Домакин: Асеновец 2005 – Асеновград,
16-17.06.2018.,
зала “Асеновец”,
 
Участващи отбори:                                       
 
Асеновец 2005 Асеновград
Монтана 2003  Монтана
Тони 7  Сливен
Академик Бултекс 99  Пловдив
 
ПРОГРАМА
Час
16 юни  / събота /
10.00
Асеновец 2005 - Академик Бултекс 99
12.00
Монтана 2003 - Тони 7
16.00
Тони 7 – Асеновец 2005
18.00
Академик Бултекс 99 - Монтана 2003
Час
17 юни  / неделя /
09.00
Тони 7 - Академик Бултекс 99
11.00
Асеновец 2005 - Монтана 2003
 




Девойките на Шампион 2006 ще играят за 5/8 място
Шампион 2006 спечели дербито срещу Левски на старта на финалите при девойките
Ясен е и жребият на финалите за девойки
Стара Загора ще приеме финалите за девойки до 19
Шест турнира ще определят финалистите при момичетата до 14 години
Групите за квалификациите за класиране на финали при кадетките (16)
Важни победи за кадетките и момичетата до 14
Лъчезар Коцев: Не искам финалите за девойки да съвпадат с баловете
Финалите за девойки U19 ще са в края на май
Успешен уикенд за момичетата до 14 и кадетките на Шампион 2006
<<  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  >>  








©2020 | Правила за ползване | Реклама | Контакт