Роси Църова с женския тим на Шампион 2006

Признание за Роси Църова от страна на БК Шампион 2006

October 28, 2018

Росица Църова е едно от имената, които участваха в изграждането на имиджа и реномето на БК Шампион 2006 през годините. Тя бе на посещение на момичетата, по-голямата част от които започна треньорската си кариера. Вече играешщи за женския представителен тим на клуба, момичетата и специално президента Лъчезар Коцев изказаха благодарността си със специален плакет по случай 12-годишнината на БК Шампион 2006 и за положения труд за полагане на основите на женския баскетбол в клуба.

Църова посети срещата на женския тим срещу Локомотив Стара Загора, в която гостенките изненадаха с успех от 68-58 в третия кръг от женската А група.

За Шампион 2006 Цветелина Димитрова завърши с дабъл-дабъл - 15 точки и 12 борби, както и Елена Димова - 11 точки и 10 борби.

Шампион 2006 взе реванш от Академик за загубата в Пловдив

March 23, 2019 | Bgbasket.com
Отборът на Шампион 2006 победи Академик Пловдив със 70:57 точки в мач от 4-ия кръг на Втората четворка в А група при жените. Това бе втора победа за Шампион в този етап, като тимът нанесе второ поражение на пловдивчанки и взе реванш за ...
Bgbasket.com

Женският тим на Шампион 2006 отстъпи на Септември 97

March 16, 2019 | Bgbasket.com
Баскетболистките на  Шампион 2006 отстъпиха на Септември 97 със 64:57 точки в мач от 3-ия кръг на Втората четвърта в А група при жените.

Така Септември 97 постигна трета победа в ...