Шампион 2006

Кадетките с две победи за няколко дни, успехи и за юноши и кадети

November 05, 2018

Юношите на Шампион 2006 измъкнаха ценна победа над Балкан в четвъртък. Гостите имаха аванс от 16 точки, но с много стръв и желание за успех „шампионите“ наваксаха и накрая драматично спечелиха с 2 точки – 46-44. Това бе трета поредна трудна победа в Елитна група по баскетбол за юноши зона запад. Константин Паисиев завърши с 18 точки за победителите.

Същия ден кадетите играха в зала „Локомотив“ и надиграха макар и трудно Локомотив София с 59-55.

Кадетките на Шампион 2006 пък записаха две победи за седмицата като първо в четвъртък надиграха Славия със 64-17, а след това и в неделя победиха НСА с 56-41.

В петък малките момичета на Шампион 2006 до 12 годишна възраст отстъпиха на Академик 17 с 12-53, докато в събота тези до 14 годишна гостуваха в трудна среща с Монтана 2003. Краен резултат 53-48 за домакинките.

Мъжкият отбор на Шампион 2006 имаше почивка в кръга от А група запад, докато женският се изправи срещу един от фаворитите за титлата Берое и загуби с 34-94. Старши треньорът Лъчезар Коцев призна пред Bgbasket.com, че очаква първенството да стане интересно едва във втората му фаза, когато по-слабите отбори се отделят от фаворитите.

Bgbasket.com

Силно начало на финалите за девойките на Шампион 2006

May 02, 2019 | Bgbasket.com
В първия мач от финалите за девойки Шампион 2006 се наложи над Черно море Одесос с 60:43, като успехът дойде най-вече след силно второ полувреме. Двата тима овладяха впечатляващите общо 107 борби под двата ...