Bgbasket.com

Втората четворка при жените стартира чак през март

January 29, 2019 | Bgbasket.com

Има вариант Втората четворка в женското първенство да стартира чак през месец март, казва BGbasket.com.

Докато програмата за водещите четири тима в шампионата вече бе направена, Септември 97, Шампион 2006, НСА и Академик Пловдив ще научат своята в следващите дни.

По молба на НСА, със сигурност Втора четворка няма да започне преди средата на февруари, но има вероятност това да стане чак на 2 март.

При такава ситуация шестте кръга ще се изиграят на 2, 9, 16, 23, 30 март и последният кръг ще е на 13 април.

Подобна схема ще помогне на някои от отборите с подрастващи да изиграят мачове от първенствата при кадетките и девойките, където сериозно изостана - през есента там бяха изиграни само по 2-3 кръга - но ще остави без мачове по-големите момичета в съставите.

Шампион 2006 взе реванш от Академик за загубата в Пловдив

March 23, 2019 | Bgbasket.com
Отборът на Шампион 2006 победи Академик Пловдив със 70:57 точки в мач от 4-ия кръг на Втората четворка в А група при жените. Това бе втора победа за Шампион в този етап, като тимът нанесе второ поражение на пловдивчанки и взе реванш за ...

Женският тим на Шампион 2006 отстъпи на Септември 97

March 16, 2019 | Bgbasket.com
Баскетболистките на  Шампион 2006 отстъпиха на Септември 97 със 64:57 точки в мач от 3-ия кръг на Втората четвърта в А група при жените.

Така Септември 97 постигна трета победа в ...
Шампион 2006

Шампион 2006 отстъпи драматично в софийското дерби

January 23, 2019 | Bgbasket.com
В отложен мач от шампионата НСА се наложи над доста по-младия тим на Шампион 2006 с 62:58 пред собствена публика. Двубоят премина през няколко обрата, а серия от 18:0 в полза на домакините през третата част се оказа ...
Победа за Шампион 2006 над Академик Пловдив
Женският тим изпусна Локомотив в Стара Загора
Баскетболистките на Шампион 2006 загубиха първото от двете гостувания в Стара Загора
Седмична програма на БК Шампион 2006 (7 - 13 януари)