Коцев с поредни указания за отбора

Осма победа за девойките, предстоят квалификации в неделя

April 15, 2019

Девойките на Шампион 2006 постигнаха осмата си победа от началото на сезона и с нея приключиха участието си в редовния сезон на регион Витоша и Рила. С резултат 70-66 те се наложиха над Славия и с актив от 8-2 завършиха на второ място в класирането след състава на Септември 97.

До победата не се стигна лесно, състава на Славия водеше на почивката с 38-27. През второто полувреме всичко си дойде по местата и Шампион 2006 записа втората си победа над този съперник за сезона. Второто полувреме бе спечелено с резултат 43-28.

Елена Димова бе най-резултатна с 22 точки, Деница Петрова добави 21, а Микаела Дамянова вкара 17 за състава на Шампион 2006.

Предстоят квалификации за класиране на финали в тази възраст, които ще се играят идната неделя в залата на Септември. Участват три отбора – Септември 97, Академик Пловдив и Шампион 2006, а за финалите се класират първите два отбора в крайното класиране.

Bgbasket.com

Силно начало на финалите за девойките на Шампион 2006

May 02, 2019 | Bgbasket.com
В първия мач от финалите за девойки Шампион 2006 се наложи над Черно море Одесос с 60:43, като успехът дойде най-вече след силно второ полувреме. Двата тима овладяха впечатляващите общо 107 борби под двата ...
Седмична програма на БК Шампион 2006 (5 - 10 март)