Viasport.bg
Viasport.bg

Момчетата на Шампион 2006 (14) с първа загуба в шампионата

November 15, 2015 | Viasport.bg

Баскетболният ЦСКА записа първа победа в група А на регион Витоша за момчета до 14 години. В много интересен мач вчера „червените” се наложиха над Шампион 2006 с 59:45.

ЦСКА спечели първия период с 3 точки разлика, но до почивката Шампион успя да обърне резултата. Решаваща се оказа третата четвърт, която ЦСКА спечели с 21:7 и се откъсна напред. Равностойна и нискорезултатна последна десетка запази преднината на „червените”.

Стоилов записа 13 точки за победителите, като събра и много борби под двата коша. Икономов отвърна с 14 точки за Шампион, а 13 добави Паисиев.

В другия мач от групата за деня БУБА баскетбол победи категорично Академик 17 със 78:21. БУБА спечели с разлика всяка от частите, за да се стигне до категоричния успех. Тимът има 2 победи и е лидер във временното класиране на групата. Витанов наниза 18 точки за победата, а за Академик 17 капитанът Иванов вкара 11.

В група В Славия и Ахил продължават да са непобедени след като записаха четвъртите си победи. Първа загуба допусна БУБА-2, който е трети в класирането с 3-1, а втори победи регистрираха Академик (София) и Локомотив 93. Всички резултати и класиране вижте в линкoвете.

Шампион 2006 триумфира с титлата по баскетбол при 14-годишните момчета
Шампион 2006 стигна до финала при 14-годишните
Шампион на полуфинал при момчетата до 14
Шампион 2006 еднолично начело в група А
Шампион 2006 и Левски лидери в група А
Шампион 2006 спечели драма от финалите за момчета U14
Ясен е жребият за финалите за момчета (14)
Чакъров и Тонев в националния отбор за кадети
Финалите за 14-годишни момичета и момчета ще се играят следващата седмица в София