(сн. Sportsimages.bg)
(сн. Sportsimages.bg)

Временно сумарно класиране за подрастващи в женската част за сезон 2012/13

June 19, 2013

В класацията при подрастващите получаването на точки става по следната схема - според броя на участниците за последно място се дава 1 точка, за предпоследно 2 точки и т.н. за всички останали нагоре в класирането, като за първо място максимума е 12 точки (при 12 отбора) или 8 точки (при 8 отбора участници). По-долу предлагаме временното сумарно класиране в женско направление за сезон 2012/2013. Остава да се изиграе само един шампионат – този за момичета до 14 годишна възраст в Самоков от 27 юни до 3 юли. В скоби са обозначени по колко отбора от всеки клуб са участвали на финали.

Временно сумарно класиране (в скоби колко отбора от клуба са участвали на финали):
1. Шампион 2006 – 23 (3 отбора на финали)
2. Левски – 20 (3 отбора на финали)
3. Рилски спортист – 19 (3 отбора на финали)
4. Монтана 2003 – 16 (2 отбора на финали)
5. Черно море Одесос – 14 (3 отбора на финали)
6. Септември 97 – 13 (2 отбора на финали)
7. НСА – 8 (1 отбор на финали)
7. Асеновец 2005 – 8 (1 отбор на финали)
9. Доростол – 8 (2 отбора на финали)
10. БШ Миньор – 7 (1 отбор на финали)
11. Балкан – 4 (2 отбора на финали)
11. Дунав Русе – 4 (2 отбора на финали)
13. Вихър 2002 – 3 (1 отбор на финали)
14. Берое Стара Загора – 2 (1 отбор на финали)
15. Берое – 1 (1 отбор на финали)

МОМИЧЕТА (12)
Финали (17-20 май)
Арена Самоков, Самоков
 
Крайно класиране:
1. Рилски спортист - 12
2. Левски - 11
3. Шампион 2006 - 10
4. Монтана 2003 - 9
5. Асеновец 2005 - 8
6. БШ Миньор - 7
7. Доростол - 6
8. Септември 97 - 5
9. Черно море Одесос - 4
10. Вихър 2002 - 3
11. Берое Стара Загора - 2
12. Берое - 1

МОМИЧЕТА (14)
Финали (27 юни - 3 юли)
Арена Самоков, Самоков

Класирани от зоните:
Черно море Одесос
Доростол
Монтана 2003
Костенец
Академик Пловдив
Раковски Грипс
Левски
Локомотив Ст. Загора

Директно класирани от А група:
Рилски спортист
Асеновец 2005
Шампион 2006
Тони 7

КАДЕТКИ (16)
Финали (14-18 юни)
зала "Румен Пейчев", София

Крайно класиране:
1. Септември 97 - 8
2. Монтана 2003 - 7
3. Шампион 2006 - 6
4. Левски - 5
5. Черно море Одесос - 4
6. Балкан - 3
7. Рилски спортист - 2
8. Дунав Русе - 1

ДЕВОЙКИ (18)
Финали (29 май-2 юни)
Арена Самоков, Самоков

Крайно класиране:
1. НСА - 8
2. Шампион 2006 - 7
3. Черно море Одесос - 6
4. Рилски спортист - 5
5. Левски - 4
6. Дунав - 3
7. Доростол - 2
8. Балкан - 1



Шампион 2006 (18) е на финал при девойките
Девойките на Шампион 2006 влязоха в четворката
Девойките на Шампион отстъпиха в дербито с Черно море
Устремен старт на девойките в Самоков
Изтеглиха жребия за финалите за кадетки (16)
Финалите за кадетки (16) ще бъдат в София
Второ място за девойките на Шампион на Купа БФБ
Шампион 2006 е на финал на Купата на БФБ при девойките
Изтеглиха жребия за финалите за девойки (18)
Жребият за финалите за девойки е в сряда на 22 май
<<  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  >>  








©2020 | Правила за ползване | Реклама | Контакт