(сн. Sportsimages.bg)
(сн. Sportsimages.bg)

Ясни зоните за момчета до 12-годишна възраст

April 13, 2015 | Superbasket.bg

За момчета до 12 годишна възраст, родени 2003 и 2004 по наредба зоните са 6, от които за финалите се класират първите ДВА отбора. Предстои един турнир в регион Загоре, който ще определи домакинът на зона - Делфин Бургас или Тунджа Ямбол.

На финалите участват 12 отбора, разпределени в две групи по 6 след дирижиран жребий. Тегленето на жребия е в зависимост от класирането на отборите в зоналните турнири. Финалите са предвидени за 21-24 май.
 
ЗОНА СОФИЯ
18-19 април, зала “Васил Левски“

Участващи отбори:                                        
БУБА баскетбол                                                           
Пирин Благоевград                                 
Ахил
Локомотив 93 София
Левски

18 април  /събота/
10.00    Левски - Локомотив 93
12.00    Ахил - Пирин
14.00    БУБА - Локомотив 93
16.00    Левски - Ахил
18.00    Пирин - БУБА

19 април /неделя/
09.00    Локомотив 93 - Ахил
11.00    Пирин - Левски
13.00    БУБА - Ахил
15.00    Пирин - Локомотив 93
17.00    Левски - БУБА

ЗОНА ПЛОВДИВ
18-19 април, зала „Академик“

Участващи отбори:                                                         
Академик Пловдив
Раковски Грипс
Баскетболно детство
Хасково
Шампион 2006

18 април /събота/
10.00    Шампион 2006 - Хасково
12.00    Баскетболно детство - Раковски Грипс
14.00    Академик Пд - Хасково
16.00    Шампион 2006 - Баскетболно детство
18.00    Раковски Грипс - Академик

19 април /неделя/
09.00    Хасково - Баскетболно детство
11.00    Раковски Грипс - Шампион 2006
13.00    Академик - Баскетболно детство
15.00    Раковски Грипс - Хасково
17.00    Шампион 2006 - Академик

ЗОНА БУРГАС (ЯМБОЛ)
2–3 май зала "Бойчо Брънзов" или зала "Диана"                          ”,

Участващи отбори:                     
Делфин Бургас             
Шумен
Септември София                 
Сливен
Тунджа Ямбол                 

2 май  /събота/
10.00    Тунджа - Сливен
12.00    Септември – Шумен
14.00    Делфин - Сливен
16.00    Тунджа - Септември
18.00    Шумен - Делфин

3 май /неделя/
09.00    Сливен - Септември
11.00     Шумен - Тунджа
13.00     Делфин - Септември
15.00    Шумен - Сливен
17.00    Тунджа - Делфин

ЗОНА ВАРНА
19-20 април, зала “Христо Борисов”

Участващи отбори:
Черно море Варна
Доростол Силистра
Спартак Плевен
Берое Стара Загора
Несебър

19 април  /неделя/
10.00    Несебър - Берое
12.00    Спартак - Доростол
14.00    Черно море - Берое
16.00     Несебър - Спартак
18.00    Доростол - Черно море

20 април /понеделник/
09.00    Берое - Спартак
11.00    Доростол - Несебър
13.00    Черно море - Спартак
15.00    Доростол - Берое
17.00    Несебър - Черно море

ЗОНА БОТЕВГРАД
18-19 април, зала “Балкан”

Участващи отбори:
Балкан Ботевград
Рилски спортист
Олимпия София
Евробаскет Благоевград
ЦСКА

18 април  /събота/
10.00    ЦСКА - Евробаскет
12.00    Олимпия - Рилски спортист
14.00    Балкан - Евробаскет
16.00    ЦСКА - Олимпия
18.00    Рилски спортист - Балкан

19 април /неделя/
09.00    Евробаскет - Олимпия
11.00    Рилски спортист - ЦСКА
13.00    Балкан - Олимпия
15.00    Рилски спортист - Евробаскет
17.00    ЦСКА - Балкан

ЗОНА РУСЕ
20-21 април, зала “Дунав”

Участващи отбори:
Дунав Русе
Славия
Етър 49 Велико Търново
Светкавица Търговище
Лукойл Академик

20 април  /понеделник/
10.00    Академик - Светкавица
12.00    Етър 49 - Славия
14.00    Дунав - Светкавица
16.00    Академик - Етър 49
18.00    Славия - Дунав

21 април /вторник/
09.00    Светкавица - Етър 49
11.00    Славия - Академик
13.00    Дунав - Етър 49
15.00    Славия - Светкавица
17.00    Академик - Дунав

БФБ си запазва правото за промени в зоните.



Първо място и домакинство на зона за момчетата на Шампион 2006 (14)
Шампион 2006 с ценна победа при юношите до 19
Кадетите подцениха, но пак победиха
Шампион 2006 взе реванш от Левски при момчетата до 12
Шеста победа за юношите на Шампион 2006, с големи шансове за първото място
Кадетите на Шампион 2006 безпроблемно срещу Левски
Момчетата на Шампион 2006 до 14 с втора победа във втората фаза
Юношите на Шампион 2006 с разгромен успех
Лесна победа за Шампион 2006 при 14-годишните момчета
Шампион 2006 победи в дербито БУБА баскетбол-2 при кадетите
<<  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  24  25  >>  








©2020 | Правила за ползване | Реклама | Контакт