Велислав Гълъбов (сн. Sportsimages.bg)

Гълъбов е на четвъртфинал в дивизия А за 20-годишните

August 15, 2012

Нов силен мач за националния отбор на България за юноши (18) за представителя на школата на Шампион 2006 - Велислав Гълъбов. Той бе в основата на успеха на тима над единия от фаворитите Хърватия с 84-65 и по този начин се класира за четвъртфиналите на турнира. Изчакваме резултатите на останалите двубои от двете групи, за да разберат на кое място ще са и кой ще срещнат на четвъртфинал. Със сигурност българите ще са или втори или трети, като от това ще зависи и съперникът им за следващата фаза.

Гълъбов игра само 13 минути, но това бе достатъчно за да запише 8 точки  да хване една борба за успеха на нашите.

Утре българските баскетболисти почиват, а на следващия ден е четвъртфинала с отбор от другата група на състезанието.