Елена Димова

Елена Димова с внушителен дабъл дабъл за успеха на девойките

February 17, 2019

Силно второ полувреме на девойките на Шампион 2006 им помогна да постигнат своята пета победа от началото на сезона. На почивката резултата срещу гостуващия Монтана 2003 бе равен 31-31, но през второто полувреме доминацията на Шампион 2006 бе значителна за крайния успех от 66-53. С актив от 5 победи и само по загуба девойките на Шампион 2006 делят първото място със Септември 97.

Отличен мач за Шампион 2006 изигра Елена Димова, коят регистрира внушителен дабъл дабъл от 31 точки и 12 борби. Радина Живачка също завърши с двуцифрен актив от 14 отбелязани точки.

До края на тази фаза от първенството остават четири кръга, а местата в челото тепърва ще се разпределят, тъй като конкуренцията в тази възрастова група е много жестока.