Bgbasket.com

Първа загуба на Шампион 2006 във втората четворка на А група

February 26, 2019 | Bgbasket.com

Мъжкият вариант на Шампион 2006, който се състезава в А група - втора четворка допусна първа загуба от този дял. Като домакин съставът на Шампион 2006 отстъпи на Шумен със 65-94, но продължава да е начело в класирането с актив от 2 победи и 2 загуби.

Шампион загуби рано-рано Михаил Пандев, който навехна глезен, а в третата част остана и без Мартин Тодоров, също с травма в глезена.

Още през първото полувреме заради неспортсменско и техническо залата напусна един от основните играчи на Шумен Виктор Серафимов.

Гостите изработиха голяма част от успеха си в средата на втората четвърт, когато поведоха с 15-тина точки. След почивката Шампион не намери никакъв начин да се върне в ритъм.

Антон Диков отбеляза 30 точки за гостите от Шумен.

За Шампион Алън Куршумов вкара 18 точки, 11 добави Николай Петков.

Шампион 2006 удържа Видабаскет като гост

February 24, 2019 | Bgbasket.com
Шампион 2006 записа втора победа във втората четворка на мъжката А група, след като победи Видабаскет с резултат 88:86 като гост в мач от третия кръг. Отборите бяха много равностойни, а в края столичани успяха да удържат победата, за ...