БК Шампион 2006 за поредна година организира Коледен турнир

December 16, 2018

Днес, 15.12.2018 г., в залата на 50-то ОУ „Васил Левски “ се проведе Коледният турнир по баскетбол за всички деца от школата на Баскетболен клуб “ Шампион 2006“. В турнира, за организирането на който огромни усилия положи треньорката Ирена Колева, участваха 100-ина малчугани от различни училища и възрасти. За всички участници имаше осигурени подаръци - кроасани и коледни шапки.

Програмата започна с двубой между отборите на училищата 139 СОУ и 120 СОУ от 10 часа. В 11 часа умения премериха 126 СОУ и 7 СОУ, а след тях 8 СОУ и 108 СОУ. Мачовете се играха под зоркия поглед на треньора Цветомир Акимов, който води децата от тези училища.

Програмата завърши с мачове между 10 и 12-годишните момчета и момичета, които създадоха много позитивни емоции на зрителите и треньорите си.

Президентът на клуба Лъчезар Коцев благодари на всички деца, взели участие в турнира и се надява всички да са прекарали незабравимо време заедно.

Ръководството на клуба пожелава Весели Коледни и Новогодишни празници, които да донесат на всички здраве и позитивни емоции!

Bgbasket.com

Шампион 2006 ще спори за бронза

June 13, 2019 | Bgbasket.com
Септември 97 победи Шампион 2006 със 75:59 във втория полуфинален мач от държавното първенство за момичета U16 в София. Така тимът си осигури място във финала срещу миналогодишния шампион Черно море Одесос. Септември остава единственият непобеден отбор във финалите до момента. ...