Кадетите и момчетата до 14 регистрираха загуби през уикенда

February 17, 2019

В мач с доста обрати кадетите на Шампион 2006 отстъпиха на Славия в първия кръг от пролетната фаза на Първата дивизия в регион Витоша. Накрая победата отиде за Славия с резултат 54-63, но тепърва предстоят интересни срещи в тази група от 6 добри тима.

Двата тима си разделиха по две четвърти, първо Шампион 2006 дръпна с 14-7 след десет минути игра. На почивката обаче Славия не само стипо аванса на Шампион 2006, но и поведе с 31-21. Последва нова силна четвърт за Славия преди Шампион 2006 да се вдигне на щурм. Но времето стигна само за крайните 9 точки в полза на Славия.

Кирил Койнаров вкара 16 точки за Шампион 2006, Константин Дочев добави 14, а Сава Константинов завърши с 13.

Вчера пък в злаата на стадион Българска армия момчетата на Шампион 2006 до 14 годишна възраст играха срещу Банкя 48 и загубиха с 45-63. В момента Шампион 2006 дели 7/8 място със състава на Славия и актив от 2 победи и 4 загуби.

Мартин Ангелов вкара 16 точки, Алекс Рангелов добави 9, а Никола Георгиев авърши с 6 точки.