Bgbasket.com

Първа загуба на Шампион 2006 във втората четворка на А група

February 26, 2019 | Bgbasket.com

Мъжкият вариант на Шампион 2006, който се състезава в А група - втора четворка допусна първа загуба от този дял. Като домакин съставът на Шампион 2006 отстъпи на Шумен със 65-94, но продължава да е начело в класирането с актив от 2 победи и 2 загуби.

Шампион загуби рано-рано Михаил Пандев, който навехна глезен, а в третата част остана и без Мартин Тодоров, също с травма в глезена.

Още през първото полувреме заради неспортсменско и техническо залата напусна един от основните играчи на Шумен Виктор Серафимов.

Гостите изработиха голяма част от успеха си в средата на втората четвърт, когато поведоха с 15-тина точки. След почивката Шампион не намери никакъв начин да се върне в ритъм.

Антон Диков отбеляза 30 точки за гостите от Шумен.

За Шампион Алън Куршумов вкара 18 точки, 11 добави Николай Петков.

Женският тим на Шампион 2006 отстъпи на Септември 97

March 16, 2019 | Bgbasket.com
Баскетболистките на  Шампион 2006 отстъпиха на Септември 97 със 64:57 точки в мач от 3-ия кръг на Втората четвърта в А група при жените.

Така Септември 97 постигна трета победа в ...