Bgbasket.com

Загуба за девойките срещу Септември 97

March 20, 2019 | Viasport.bg

Девойките на Шампион 2006 не се представиха на ниво и загубиха предварително гласената за дерби среща със състава на Септември 97. Съперника се наложи с 91-61 след като през есента Шампион 2006 бе го победил с 14 точки разлика.

С тази победа Септември запази върха в класирането. Шампион спечели първата среща между двата тима с 14 точки, но днес Септември си върна и евентуално предимство в директните двубои.

Константина Какогиани завърши с 23 точки, Борислава Денчева добави 20 за Септември. За Шампион Елена Димова отбеляза 13, а Деница Петрова и Радина Живачка по 12.

ФОТОГАЛЕРИЯ ОТ СЕПТЕМВРИ - ШАМПИОН

Левски се наложи над Балкан със 75:46 и остави ботевградчанки без победа. През второто полувреме гостите вкараха само 9 точки, откъдето дойде и голямата разлика.

Диана Вълчева записа 19 точки за успеха, Виктория Койчева и Дарина Чимева добавиха по 10. Ванина Василева вкара 14 за Балкан.

В най-оспорвания мач от кръга Славия отстъпи на Монтана със 64:69. По този начин монтанчанки излязоха трети в класирането и задминаха "белите".

Монтана направи страхотна първа четвърт, след което Славия само догонваше, но без да успее да стигне до обрат.

Йоана Иванова записа 21 точки за победата, Михаела Кашанова добави 17. За Славия Патриция Баловареализира 19, Ивана Николова - 14, а Симона Миленова 12.