Bgbasket.com

Мъжкит тим на Шампион 2006 отпадна в плейофите на А група

March 30, 2019 | Bgbasket.com

Академик София-2 е първият полуфиналист в А група, след две победи над Шампион 2006 в рамките на по-малко от 24 часа. Във втората среща от четвъртфиналния плейоф, Академик се наложи със 103:66 като гост в зала "Триадица".

След силно второ полувреме Академик успя да приключи серията и чака победителя от ИУ Варна - Атлетик. В първите 20 минути Шампион се държеше отлично и измъчи максимално съперника, а на почивката резултатът бе внушителен - 48:58. В третата част обаче домакините вкараха едва 6 точки, срещу 20, където скочи разликата.

За Шампион Цветомир Акимов отбеляза 19, а Ангел Илиев добави 16.

ПЪЛНА СТАТИСТИКА ОТ МАЧА ШАМПИОН 2006 - АКАДЕМИК СОФИЯ-2

Шампион 2006 ще спори за бронза

June 13, 2019 | Bgbasket.com
Септември 97 победи Шампион 2006 със 75:59 във втория полуфинален мач от държавното първенство за момичета U16 в София. Така тимът си осигури място във финала срещу миналогодишния шампион Черно море Одесос. Септември остава единственият непобеден отбор във финалите до момента. ...