Две победи и спечелен турнир за кадетите на Шампион 2006

May 27, 2019

Кадетите на Шампион 2006 записаха две победи в допълнителния турнир на първа дивизия за тази възрастова група. Като домакини в София бяха победени съответно отборите на Ахил и Перущица. Очаква се доуточняване от страна на БФБ дали ще има още срещи до края на сезона за тима на Шампион 2006.

В първата си среща Шампион 2006 поведе на Ахил с 34-18 на полувремето, но позволи на съперника да се върне в мача след третата четвърт. Въпреки всичко кадетите на Шампион 2006 се оказаха по-класният тим и заслужено победиха със 70-65.

Владимир Атанасов бе най-резултатен с 15 точки, Стефан Гогев добави 11, а Алекс Атанасов 10 за успеха на тима.

Втората среща бе далеч по-лесна и Шампион 2006 в нея разгроми Перущица със 102-47. Георги Сеферинкин и Димитър Панчаревски отбелязаха по 17 точки, Стоян Койнаров добави 12, а Сава Константинов 10.

Bgbasket.com

Шампион 2006 ще спори за бронза

June 13, 2019 | Bgbasket.com
Септември 97 победи Шампион 2006 със 75:59 във втория полуфинален мач от държавното първенство за момичета U16 в София. Така тимът си осигури място във финала срещу миналогодишния шампион Черно море Одесос. Септември остава единственият непобеден отбор във финалите до момента. ...