Шампион 2006 (19)

Шампион 2006 сломи Ахил след силна последна четвърт

February 17, 2020

Юношите на Шампион 2006 отстъпиха в първите три четвърти на мача си срещу Ахил, но след силна последна част и резултат 26-5 в нея се наложиха над съперника с 71-57. Това бе третата поредна победа на юношите на Шампион 2006 за общо актив от 4 успеха и 5 загуби.

Константин Паисиев завърши с трипъл дабъл от 16 точки, 11 борби и 10 асистенции. Алън Куршумов добави 13 точки, 10 борби, 3 асистенции и 4 откраднати топки. Стоян Кайнаров се отчете с 19 точки и 6 асистенции, а Мартин Тодоров завърши с 15 точки и 5 борби.

До края на редовния сезон в Западната А група съставът на Шампион 2006 има да изиграе 5 срещи, резултатите от които ще имат сериозно влияние върху крайното класиране на тима. Шансовете за попадане в тройката са съвсем реални особено след последните добри игри на състава на Лъчо Коцев.