Константин Паисиев (Bgbasket.com)

Трета победа за юношите на Шампион 2006

February 15, 2021

Своята трета победа за сезона постигна юношеският тим на Шампион 2006. Отборът се наложи повече от убедително над съперника си Септември с 66-42. С този успех Шампион 2006 се намира в четворката на временното класиране на Елитната група Запад.

Още на почивката резултата бе 38-21 и на практика второто полувреме се доигра с очакване само да се оформи крайния резултат. Накрая разликата бе плюс 24 в полза на Шампион 2006.

Константин Паисиев и Мартин Тодоров вкараха по 16 точки, Филип Берг добави 8, Константин Дочев 6, Атанасов и Константинов по 5, Уайзъл и Папулидис по 4 и Матев 2.

В другите срещи от кръга Буба баскетбол се наложи над Балкан с 83-60, ЦСКА победи Атлетик с 98-26, а Левски спечели трудно в Самоков срещу Рилски спортист с 59-54.