Добро представяне за малките шампиони до 12

June 04, 2018

На 2 юни се проведе турнир за 12 годишни момчета. В първата среща Шампион 2006 надигра с голяма разлика момчетата от клуб Спортни таланти. Малките шампиони се представиха отлично за да победят домакините с лекота.

На 3 юни те играха срещу възпитаниците на БК Академик 17. Трудно начало за нашите състезатели, но след почивката с отборни усилия и желание в защита успяха да изравнят резултата. От този момент двата отбора се движиха точка за точка. Една минута и петнайсет секунди преди края на мача момчетата на Академик 17 успяха да вкарат кош за 2 точки, след което възпитаниците на Шампион 2006 въпреки опитити не успяха да върнат. С малко повече късмет победата отиде за Академик 17.

(сн. basketball.bg)

Юношите на Шампион 2006 победиха Тунджа, играят за 5-то място

June 02, 2018 | Viasport.bg
Шампион 2006 ще играе за 5-о място на финалите за юноши U19, след като победи Тунджа със 62:57.

Кой ще е съперникът на столичани, ще стане ясно до два часа, след като се вземе решение по контестацията ...