Програмата за финалите при момичетата до 12 години

May 29, 2018 | БФБ

Вече са ясни и разпределението по групи и програмата за финалите на Държавното първенство за момичета до 12 години.
 
Мачовете ще се играят от 7 до 10 юни в Самоков
 
Група А
Локомотив София
Монтана 2003
Септември 97
Светкавица
 
Група Б
Нефтохимик Бургас
Черноморец 2014
Миньор
Академик 17
 
Група В
Рилски спортист
Левски
Шампион 2006
 
Група Г
Дунав 2016
Асеновец 2005
Славия
Шумен
 
Програма
 
зала
Арена Самоков
зала
Арена Самоков 2
час
07 юни  / четвъртък /
час
07 юни  / четвъртък /
13.30
 
13.30
Локомотив - Светкавица
15.00
Рилски спортист - Левски
15.00
Монтана 2003 - Септември 97 
16.30
Дунав 2016 - Шумен
16.30
Нефтохимик - Академик 17
18.00
Асеновец 2005 - Славия
18.00
Черноморец 2014 - БШ Миньор
час
08 юни / петък /
час
08 юни / петък /
09.30
Септември 97  - Локомотив
09.30
Левски - Шампион 2006
11.00
Светкавица - Монтана 2003
11.00
Славия - Дунав 2016
12.30
БШ Миньор - Нефтохимик
12.30
Шумен - Асеновец 2005
14.30
Академик 17 - Черноморец 2014
14.30
Локомотив - Монтана 2003
16.00
Шампион 2006 - Рилски спортист
16.00
Септември 97 - Светкавица
17.30
Дунав 2016 - Асеновец 2005
17.30
Нефтохимик - Черноморец 2014
19.00
Славия - Шумен
19.00
БШ Миньор - Академик 17
час
09 юни  / събота /
час
09 юни  / събота /
08.00
1/    А1-Б2
08.00
 
09.30
2/    Б1-А2
09.30
1/   А4-Б4
11.00
3/    В1-Г2
11.00
2/   А3-Б3
12.30
4/    Г1-В2
12.30
3/   В3-Г3
15.30
5/   Загубил /1/ - Загубил /3/
14.30
4/   Победител /1/ - Г4                     13-14 М.
17.00
6/   Загубил /2/ - Загубил /4/
16.00
5/   Загубил /2/ - Загубил /3/            11-12 М.
18.30
7/   Победител /1/ - Победител /3/
17.30
6/   Победител /2/ -Победител /3/     09-10 М.
20.00
8/   Победител /2/ - Победител /4/
19.00
 
час
10 юни / неделя /
 
 
08.00
Загубил /5/ - Загубил /6/              7-8 М.
 
 
09.30
Победител /5/ - Победител /6/     5-6 М.
 
 
11.15
Загубил /7/ - Загубил /8/              3-4 М. 
 
 
13.00
Победител /7/ - Победител /8/     1-2 M.
 
 
14.30
Закриване и награждаване
 
 
 



Финалите за юноши отиват в края на месец май
Ясен е и жребият на финалите за девойки
Стара Загора ще приеме финалите за девойки до 19
Шест турнира ще определят финалистите при момичетата до 14 години
Зони за класиране на финали за момчета до 14
Зони за класиране на финали за момчета до 12
БК Шампион 2006 взе участие във фестивала за най-малките
Юношите спечелиха убедително зоната и се класираха за финали
Групите за квалификациите за класиране на финали при кадетките (16)
Програма за квалификациите при момчетата до 16 години
<<  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  >>  








©2019 | Правила за ползване | Реклама | Контакт