Готова е програмата за финалите за момичета до 16

June 17, 2021 | Bgbasket.com

Програмата за финалния турнир на Държавното първенство за момичета U16 вече е готова. Както BGbasket.com вече съобщи, мачовете ще се проведат в периода 23-27 юни в София, като от БФБ обявиха и програмата.
 
След изиграването на част от квалификациите в група А на турнира попаднаха Шампион 2006, Рилски спортист, Чардафон, Славия, Черноморец и отборът, класирал се на второ място в квалификационния турнир в Русе, който ще се проведе този уикенд.
 
В Група В са отборите на Локомотив (София), Берое Стара Загора, НСА, Левски и първият и третият тим от квалификацията в Русе.

Ето и програмата:
 
ПРОГРАМА
           зала „Универсиада“                                         зала „НСА“
час
23 юни  / сряда /
час
23 юни  / сряда /
14:00
Черноморец 2014 - Шампион 2006
14:00
Левски - Кв.Русе – 1
16:00
Славия - Рилски спортист
16:00
Кв.Русе – 3 - Локомотив
18:00
Кв.Русе – 2 - Чардафон
18:00
Берое Ст. З. - НСА
час
24 юни  / четвъртък /
час
24 юни  / четвъртък /
09:00
Кв.Русе – 1 - Кв.Русе - 3
09:00
Шампион 2006 - Славия
11:00
НСА - Левски
11:00
Чардафон - Черноморец 2014
13:00
Локомотив - Берое Ст. З.
13:00
Рилски спортист - Кв.Русе - 2
15:00
НСА - Кв.Русе - 1
15:00
Чардафон - Шампион 2006
17:00
Берое Ст. З. - Кв.Русе - 3
17:00
Кв.Русе – 2 - Славия
19:00
Левски - Локомотив
19:00
Черноморец 2014 - Рилски спортист
час
25 юни  / петък /
час
25 юни  / петък /
09:00
Шампион 2006 - Кв.Русе - 2
09:00
Кв.Русе – 1 - Берое Ст. З.
11:00
Рилски спортист - Чардафон
11:00
Локомотив - НСА
13:00
Славия - Черноморец 2014
13:00
Кв.Русе – 3 - Левски
15:00
Рилски спортист - Шампион 2006
15:00
Локомотив - Кв.Русе - 1
17:00
Черноморец 2014 - Кв.Русе - 2
17:00
Левски - Берое Ст. З.
19:00
Чардафон - Славия
19:00
НСА - Кв.Русе - 3
час
26 юни  / събота /
 
13:00
А3 – Б4 /1/
 
15:00
Б3 – А4 /2/
 
17:00
А1 – Б2 /3/
 
19:00
Б1 – А2 /4/
 
час
27 юни  / неделя /
 
09:00
7  - 8 място
Заг. от /1/ срещу заг. от /2/
 
11:00
5  - 6 място
Поб. от /1/  срещу поб. от /2/
 
13:00
3 – 4 място
Заг. от /3/ срещу заг. от /4/
 
15:00
1 – 2 място
Поб. от /3/ срещу поб. от /4/
 



Кадетките на Шампион 2006 - домакини на квалификация през този уикенд
Мартин Тодоров - реализатор номер 1 на финалите за юноши
Седмо място за Шампион 2006 на финалите за юноши
Шампион 2006 с втора победа за юноши, ще играе за 5-8 място
Първи успех за юношите на финалите в София
Над 160 деца участваха в празника на Шампион 2006 по случай деня на детето
София приема финалите за юноши U19, ясна групата на Шампион 2006
Лъчезар Коцев: Всички ние трябва повече да се постараем да вдигнем нивото на нашите деца
Микаела Дамянова е MVP на финалите U19
Шампион 2006 измъкна златото при девойките до 19-годишна възраст
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  >>  








©2021 | Правила за ползване | Реклама | Контакт